2026-05-05.
“Ežiukų” grupės vaikai kartu su specialistais ir mokytojais dalyvauja Kauno ikimokyklinių įstaigų bendruomenių projekte “Linksmoji mylia 2026”![]()
Projekto tikslas – ugdyti vaikų fizinį aktyvumą, formuoti sveikos gyvensenos įgūdžius, tyrinėjant ir pažįstant gamtą![]()
Vaikai su grupės mokytoja Aušra, meninio ugdymo mokytojais Rasa ir Nedu bei socialine pedagoge Sandra žygiavo link Nemuno
Vaikai stebėjo gamtą, tyrinėjo augalus ne tik plika akimi bet ir kompiuteriu, ieškojo augalų paveikslams, kuriuos kū
rė kartu gamtoje![]()
![]()
Žygis (beveik 4000 žingsnių) suteikė ne tik gerų emocijų, bet ir buvo puiki natūrali aplinka vaikų pažinimui, saviraiškai, naujai patirčiai![]()
.












